Ana sayfa ÜrünlerDizel motor Piston3929161 6CT8.3 Motor Yedek Parçaları İçin Dizel Motor Pistonu 3968273
Sevgili arkadaşım Celia, mutlu yıllar! Teslimatı bugün yaptım.

—— Dubai'den Sivaji, Birleşik Arap Emirlikleri

Bu hava kargo sevkiyatı gönderdikleri son sefer iyi, kalite ve paketleme iyidir.

—— İran'dan Tahran, İran

Merhaba Becky, parçaları aldım, dün, her şey yolunda. Teşekkür ederim ve yardımın için teşekkür ederim.

—— Avustralya'dan Neil

Ben sohbet şimdi

3929161 6CT8.3 Motor Yedek Parçaları İçin Dizel Motor Pistonu 3968273

Çin 3929161 6CT8.3 Motor Yedek Parçaları İçin Dizel Motor Pistonu 3968273 Tedarikçi
3929161 6CT8.3 Motor Yedek Parçaları İçin Dizel Motor Pistonu 3968273 Tedarikçi 3929161 6CT8.3 Motor Yedek Parçaları İçin Dizel Motor Pistonu 3968273 Tedarikçi

Büyük resim :  3929161 6CT8.3 Motor Yedek Parçaları İçin Dizel Motor Pistonu 3968273

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Generic
Model numarası: 3929161 6CT8.3

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart dışa aktar kutusunda, paket boyutu 45x30x30cm 6 adet için
Teslim süresi: 1-3days Eğer mal stok
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000pcs aylık
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Dizel motor Piston Uygulama: Ekskavatör / Kamyon Motor Parçaları
Parça numarası: 3929161 3968273 Malzeme: Alüminyum
Yüzük ölçüsü: 3.5DK + 3.0DK + 4.0 mm Silindir Sayısı: 6

3929161 6CT8.3 Motor Yedek Parçaları İçin Dizel Motor Pistonu 3968273

Özellikler:

Öğe türü: Piston

Motor Modeli: 6CT8.3

Parça numarası: 3929161 3968273

Uygulama: Ekskavatör / Kamyon

Motor Tipi: Dizel

Durum: Yeni

Bu tür stokta.

Açıklama:

3929161 6CT8.3 Motor Yedek Parçaları İçin Dizel Motor Pistonu 3968273

Ürün adı Piston
model 6CT8.3
Parça no 3929161 3968273
İçin uygun Ekskavatör / Kamyon Motor Parçaları
Örnek sipariş Mevcut
Net ağırlık 2.0kg
paket Nötr paket veya ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel paket
Ödeme T / T, L / C, Westernunion, MoneyGram

Pistonun özellikleri:

1.kolay kurulum, boyutsal doğruluk, korozyon direnci

2. Rekabetçi fiyat, Daha uzun fonksiyonel ömür, Sağlam yapılar

3. düşük bakım, mükemmel performans, optimum ısı dağılımı

Referans için ilgili motor piston:

Açıklama Parça No.
Piston 4939181
Piston A3907163
Piston 3917707
Piston 4939181
Piston D5010477453
Piston 3925878
Piston 3929161
Piston 4897512
Piston 3928673
Piston C3923537

Ekskavatör motor parçaları:

1. S4K, S6KT, D330B, 3204, 3116, 3406, C9, C-9, C10, 3304, 3306, 3408, 3066, 3064, C4.2, C6.4

2. 6WG1, 6HK1, 6HK1T, 6RB1, 6SD1, 6BG1, 6BG1T, 6BD1, 4JJ1, 4HK1, 4BG1, 4BD1, 4JB1,

4LE1,4LE1,4LE2,4LE2T, 4JG1,4JJ1,6UZ1T, 6WG1T, 6WF1,6WA1,3LD1,3LB1

3. S4S, S4E, 4D56, 4M40, 4D31, 4D34, 6D14 / T, 6D15 / T, 6D16 / T, 6D22, 6D24, 6D31, 6D34, 6DB1, 8DC9, 8DC11

4. 4D92, 4D94E, 4D95 / 6D95, 4D102 / 6D102, 4D105 / 6D105, S6D108, 6D110, 6D140, S6D155, S6D170, 4D120, 4196 3-5, SAA4D95LE-3-5
5. 4TNE / V94L, 4D94E, 4TNE / V98,4D98E, 4TNE / V88,4TNE / V84, 3TNE / V88,3D84-1 / 2 / 3,4D84-1 / 2 / 3,4TNE / V88,3TNE / V84, 4TNE106,4TNV106,3TNE68,3TNC78,3TNE78,3TNE82L, 3TNE82-BU30,3TNV82,3D82AE, 4D82,4TNE92 / 4D92E
6. W04D, W06D, H06CT, H07CT, H07D, J08C, EB300, EF750, EH100, EH700, K13, EM100, EK100T, F17C, M10U, P11C
7. 4BT, 6BT 5.9, 6CT 8.3, M11, L10, NH220, NT855, KT19, N14, A2300, B3.3, B5.9, QSB3.3, QSB5.9,

QSB6.7
8. DB58 / T D1146 / T D2366 / T, 3CE1 ve DE12T
9. TD27, TD42, ED6, FD6, FE6T, NE6 / ND6, PD6T, PE6T, PF6, RD8, RE8, RF8, BD30, FD33

10. V2203, V2403, V2403T, V2607, V3300, V3300T, V3307, V3600, V3800, D1105, V2003, V1505, D905, V1703,

V1305, D722, D1105, V1903
11. F6L912 F6L913 F5L912
12. D6BR, D6BT
13. D3.1 D4D D6D D7D D7E D12D

Bizim ambalaj ve teslimat


1. Nakliye yolu: DHL, FedEX, hava yoluyla, deniz yoluyla

2. Paket: nötr, marka veya müşteri özel istekleri.

Mocun Mükemmel Hizmet:

1. Soruşturma 24 saat içinde cevap verecektir.
2. Bizim en iyi fiyat alabilirsiniz.
3. Korkuyu onayladığınızda, ticari faturayı göndeririz.
4. Faturayı onayladınız ve banka havalesini ayarladınız, malları iyi paketleyeceğiz ve malları en kısa sürede göndereceğiz.
5. Mallar yanınıza geldiğinde güvenilir satış sonrası servis alabilirsiniz.
6. Yüksek Kaliteli Yedek Parça, hızlı teslimat Içinde Mevcut büyük Stok.

7. Değişken Ödeme: L / C, T / T, Paypal, Western Union, Ticaret Güvencesi.

8. Güvenilir Satış Sonrası Servis



Mocun Makine Parçaları Ticaret Şirketi:

1. Professional: makine yedek parçaları alanında yaklaşık 10 yıllık deneyim.
2. İyi kalite: Çin'deki en iyi fabrikadan seçilen OEM ve yüksek kopya ürünler. Müşterilere göndermeden önce kesinlikle malları kontrol edeceğiz.
3. Rekabetçi fiyat: OEM için toptan eşya fiyatını sunuyoruz; inşaat makineleri yedek parçaları için yüksek kopya ve satış sonrası parçalar.
4. Tek elden satın alımınızı karşılamak için yeterli stoktaki ürünlerimiz.
5. Tek elden hizmet: mal aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteriler için tüm davayı bir satış izleyecektir.
6. En ucuz nakliye: Yıllardır en iyi iletici ile işbirliği yaptık, size en ucuz nakliye yolunu teklif edebiliriz.

İletişim bilgileri
Guangzhou mocun machinery parts trading limited

İlgili kişi: moondy

Tel: +8613480201568

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)