Ana sayfa

Guangzhou mocun machinery parts trading limited Fabrika turu

Müşteri yorumları
Sevgili arkadaşım Celia, mutlu yıllar! Teslimatı bugün yaptım.

—— Dubai'den Sivaji, Birleşik Arap Emirlikleri

Bu hava kargo sevkiyatı gönderdikleri son sefer iyi, kalite ve paketleme iyidir.

—— İran'dan Tahran, İran

Merhaba Becky, parçaları aldım, dün, her şey yolunda. Teşekkür ederim ve yardımın için teşekkür ederim.

—— Avustralya'dan Neil

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou mocun machinery parts trading limited Guangzhou mocun machinery parts trading limited Guangzhou mocun machinery parts trading limited Guangzhou mocun machinery parts trading limited Guangzhou mocun machinery parts trading limited Guangzhou mocun machinery parts trading limited Guangzhou mocun machinery parts trading limited Guangzhou mocun machinery parts trading limited Guangzhou mocun machinery parts trading limited Guangzhou mocun machinery parts trading limited

1
Guangzhou mocun machinery parts trading limited

 • Üretim hattı
  Guangzhou Mocun Makine Parçaları Ticaret ltd Guangzhou, çin bulunmaktadır. Biz Komatsu, Isuzu, Hitachi, Yanmar, Kubota, Mitsubishi, Kobelco, Nissan, Carterpillar, Cummins, Volvo, Deutz, Hyundai, Daewoo için yedek parça geniş bir yelpazede taşıyoruz.

  Sadece ekskavatörlerle sınırlı değil, her türlü ağır makine için parça tedarik edebiliriz. Bu nadir parçaların bulunmasını kolaylaştıran Çin'de pek çok kaliteli tedarikçimiz var. .

  Tüm müşterilerimiz ve ekip üyelerimizle iyi iş ilişkilerini geliştirme ümidiyle yüksek verimli çalışarak dürüstlüğümüzü göstermeye çalışıyoruz. Temel misyonumuz, rekabetçi fiyatlandırma, güvenilir kalite ve güvenilir hizmetle yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

 • OEM / ODM
  Hızlı bir şekilde farklı pazarların ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için her türlü OEM / ODM hizmetini yapabiliriz.

 • Ar-Ge
  Biz geleceğe yönelik sürekli genişleyen bir şirketiz. Yakın gelecekte şirketiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz ve karşılıklı olarak faydalı bir ilişki kurmayı umuyoruz.

İletişim bilgileri
Guangzhou mocun machinery parts trading limited

İlgili kişi: Mrs. Celia Hou

Tel: 86-20-32238656-82521400

Faks: 86-20-82315671

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)